هندزفری دو فیش بیسیم واکی تاکی موتوکام MOTOCOM

هندزفری بیسیم واکی تاکی بصورت دو فیش می باشد که قابلیت اتصال به کلیه مدل های بیسیم موتوکام MC444 , MC555 , MC666 را دارا می باشد. طرز استفاده از هندزفری مخصوص بیسیم به این صورت می باشد که با فشردن دکمه PTT که توسط گیره بر روی یقه یا هر جای دیگر لباس متصل می گردد، می توان اقدام به برقراری ارتباط بدون دخالت دستگاه واکی تاکی نمود و همچنین میکروفن لحاظ شده در پشت دکمه PTT که بر روی یقه متصل می باشد امکان پنهان کردن دستگاه بیسیم اکی تاکی را در هنگام ارسال پیام مقدور می نماید. استفاده از هندزفری بیسیم دوفیش حلزونی و بادیگاری در اماکن شلوغ و پرازدحام، موجب بهتر شنیده شدن پیام های مخابره شده میگردد و همچنین موجب امنیت در مکالمه می شود.

همچنین، از مزایای دیگر استفاده از هندزفری واکی تاکی این است که می‌توانید به راحتی و با کیفیت صدای بالا صحبت کنید بدون آنکه نیاز باشد دستگاه بیسیم را در دستانتان نگه دارید. این امکان به شما اجازه می‌دهد که در هنگام انجام فعالیت‌های دیگر نظیر ورزش، پیاده‌روی از این بیسیم واکی تاکی استفاده کنید.

هندزفری مخصوص بیسیم واکی تاکی دارای بوده که دارای مدل های همچون بادیگاردی ، حلزونی ، VOX ، شلنگی ، حنجره ای ، خلبانی و مشتی می باشد.

هندزفری حلزونی دو فیش واکی تاکی موتوکام MOTOCOM

هندزفری حلزونی واکی تاکی موتوکام

هندزفری حلزونی بیسیم موتوکام MOTOCOM بصورت دو فیش می باشد که قابلیت اتصال به کلیه مدل های بیسیم موتوکام MC444 , MC555 , MC666 و همچنین دیگر مدل های بیسیم واکی تاکی را دارا می باشد.

هندزفری دو فیش بادیگاردی واکی تاکی موتوکام

هندزفری بادیگاردی واکی تاکی موتوکام MOTOCOM بصورت دو فیش می باشد. دارای نگه دارنده پلاستیکی شفاف با انعطاف پذیری بالا که قابلیت پنهان شدن در پشت گوش را دارا می باشد.

هندزفری بادیگاردی واکی تاکی موتوکام قابلیت اتصال به کلیه مدل های بیسیم موتوکام MC444 , MC555 , MC666 همچنین دیگر مدل های بیسیم واکی تاکی را را دارد. 

هندزفری بادیگاردی دو فیش واکی تاکی موتوکام MOTOCOM
WhatsApp021-44229615